Westland Schaakt

De site voor alle schaakactiviteiten in het Westland

Login Form

Op woensdagmiddag 15 januari werd de finale gehouden in De Ontmoetingskerk te Naaldwijk. 
Zoals verwacht werd titelverdediger Hofvilla 1  kampioen, dit keer moesten ze tweemaal een gelijkspel toestaan, 2e werd De Regenboog, voor de Bernadette, Het Galjoen 1 werd 4e. Deze 4 teams gaan door naar de halve finale van de HSB.

De Hofvilla 2 werd 5e voor de E.W.M.M. 1, de Rehoboth bleef de Ouverture net voor. Het Galjoen 2 bleef E.W.M.M. 2 net voor, Het Talent won van Joannes die laatste werd.

Alle teams kregen uit handen van Jan Dekker, die namens sponsor ADNU accountants & adviseurs de bekers mocht uitreiken, de teams gingen daarna op de foto.

het winnende team

Eindstand:

Plaats School Plaats Matchpunten  Bordpunten
1 Hofvilla 1 Wateringen   12 21
2 De Regenboog   Naaldwijk 11 17 ½
3 Bernadette Naaldwijk 10 18 ½
4 Het Galjoen 1 Den Hoorn 9 16 ½
5 Hofvilla 2 Wateringen 8 17
6 E.W.M.M. 1 Monster 8 16
7 Rehoboth Naaldwijk 7 15 ½
8 De Ouverture Naaldwijk 6 13
9 Het Galjoen 2 Den Hoorn 6 13
10 E.W.M.M. 2 Monster 5 13
11 Het Talent Den Hoorn 2 4
12 Joannes Naaldwijk 0 5

Persoonlijke uitslagen:

Hofvilla 1
1 Dimitris Gkikas 4½ -7
2 Ramon Hartman 5 -7
3 Jurre Vis 4½ -7
4 Samuel Bode 7 -7
 
De Regenboog
1 Tygo Maree 6 -7
2 Glenn de Jongh 5 -7
3 Andy de Jongh 4 -7
4 Mees Duindam 2 ½ -7
 
Bernadette
1 Noah van Marrewijk 4 ½ -6
2 Rick Hartensveld 3 ½ -7
3 Ben Grootscholten 4 -5
4 Brian Vermeer 4 -5
5 Dani Kester 0 -2
6 Tijany Muller ½ -1
7 Thijs Schermer 1 -2
 
Het Galjoen 1
1 Abel Drenthen 5 -7
2 Ava Drenthen 5 -7
3 Sophie de Bruin 3 -7
4 Hugo Valenti Clari 3½ -7
 
De Hofvilla 2
1 Niek van der Veen 3 -7
2 Amin Baouch 7 -7
3 Milan van der Helm 4 -6
4 Rocco Marzola 1 -6
5 Tessa Hartman 2 -2
 
E.W.M.M. 1
1 Milo Meulen 4 -6
2 Joep Druten 4 -6
3 Bart Zijp 3 -6
4 Tristan Schaaper 2 -5
5 Didier Zande 3 -5
 
Rehoboth
1 Aron Bakker 3 -7
2 Quasi Sallah 2 -7
3 Lars van Leerdam 4½ -7
4 Lars Vos 6 -7
 
De Ouverture
1 Jeffrey Kroon 4 -6
2 Tom Borgdorff 2 -6
3 Bart Vos 2 -7
4 Tieme Hayward 2½ -5
5 Jamie de Bruijn 1½ -4
 
Het Galjoen 2
1 Iwan Vis 1 -7
2 Frank Meijdam 2 -7
3 Moreno Easton 4 -7
4 Tijn Geurtzen 6 -7
 
E.W.M.M. 2
1 William Dijk 2 -5
2 Sam Hofland 3 -5
3 Tijmen Mouwen 3 -5
4 Chris Wel 2 -4
5 Miko Wilmot 2 -5
6 Misha van der Mee 1 -4
 
Het Talent
1 Marijn Werksma 1 -5
2 Lucas Poot ½ -6
3 Pepijn Vons 0 -6
4 Sijmen Kwakkel 1 ½ -6
5 Thomas Meijs 1 -5
 
Joannesschool
1 Mylan van der Ven 0 -6
2 Coen Benard 2 ½ -6
3 Dave de Vreede ½ -6
4 Figo Steijn 1 -5
5 Allan Pszdkowski 1 -5


De wedstrijdleiding was in handen van Johan Voorberg en Jan Dekker